Cash back? Tak, słyszałem o tym…

Autor: | Dodano do: Usłyszane w banku.... | Dodano w dniu: 03-09-2010

Od jakiegoś czasu w Polsce jest dostępna interesująca usługa. Cash back, bo tak się nazywa, to w zasadzie 2 usługi – możliwość pobrania gotówki w miejscu, w którym płacimy kartą i zwrot części wydatków z operacji bezgotówkowych.

Często zdarza się, że chcemy jak najszybciej załatwić wiele spraw. Cash back pomaga oszczędzić czas, wybierając gotówkę na bieżące wydatki przy dokonywaniu płatności kartą w sklepie, nie musimy już martwić się o lokalizację swojego bankomatu. Ilość placówek, w jakich możemy ten proceder coraz bardziej się zwiększa. Usługa Cash back jest oferowana przez kilka banków np. BPH, BZ WBK, mBank i ING Bank Śląski.

Jeśli chodzi o zwrot części wydatków, to wynosi on 1% wszystkich płatności pod warunkiem, że posiadamy Konto Zakupowe w Alior lub Toyota Banku – te właśnie oferują drugi typ usługi.

Biorąc pod uwagę, to że Cash back ma całkiem praktyczne zastosowanie, a przy tym jest to usługa tania – w większości banków za pobranie gotówki nie jest pobierana prowizja, jeśli nawet, to wynosi ona znacznie mniej niż prowizja w obcym bankomacie – może mieć ona coraz większe wzięcie.

Więcej przeczytasz w: Cash Back – wszystko co powinieneś o tym wiedzieć

Dodaj do:
  • Technorati
  • Wykop
  • Gwar
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Add to favorites
  • Digg
  • email
  • Google Bookmarks
  • Twitter

Napisz komentarz